29 października: Przesłanie ks. Jana Kaczkowskiego

Drukowanie

 

Jakie było przesłanie ks. Jana? Co nam zostawił? Jaki był w bezpośrednim kontakcie? Skąd czerpał siłę do działania? Na te i na wiele innych pytań spróbują odpowiedzieć ci, którzy znali Go osobiście.

Podczas XX Międzynarodowych Targów Książki 29. października o godz.16:00 odbędzie się wyjątkowe spotkanie. O ks. Janie opowiadać będą Joanna Podsadecka, współautorka książki Dasz radę, i Piotr Żyłka, współautor książki Życie na pełnej petardzie. Specjalnymi gośćmi będą ojciec oraz siostra ks. Jana. Rozmowę poprowadzi Tomasz Ponikło.

Po spotkaniu Joanna Podsadecka wraz z Piotrem Żyłką pojawią się na stoisku Wydawnictwa WAM (C16), by zamienić choć kilka słów z czytelnikami i podpisywać książki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym ks. Jan stał się bliski, a także tych, którzy być może jeszcze Go nie poznali. To będzie wspaniała okazja, by jeszcze raz zastanowić się nad Jego słowami i, być może, odkryć, co jest w życiu najważniejsze.

Czekamy na Was!

XX Międzynarodowe Targi Książki odbywać się będą w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.
Dodaj komentarz